ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

kategori brumë  

xhenxhefil xhenxhefil brumë
xhenxhefil xhenxhefil brumë - Recipe për brumë Gingerbread është shumë e thjeshtë, sepse ajo është e mundur për të përgatitur një shumëllojshmëri të ëmbëlsira.

galetë brumë me salcë kosi
galetë brumë me salcë kosi - recetë brumë me shtimin e krem ​​është shumë e lehtë, sepse është e mundur për të përgatitur një shijshme, biskota të buta .
      

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës