ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

1     >>  
kategori kuzhina britanike  

Anglisht Pancakes recetë me foto Receta kuzhinë britanike
The enët recetë c photo pancakes Anglisht - Kuzhina britanike.

Boxty në një recetë pjekje me foto Receta kuzhinë britanike
The enët recetë c photo Boxty në një tigan - një recetë e kuzhinë Irish tilla Boxty quajtur edhe Boxty kokërr.

recetë supë veshkave me foto Receta kuzhinë britanike
The enët recetë c photo supë veshkave - recetë për kuzhinë angleze, supë është shumë e thjeshtë, por e shijshme dhe mbushje.

Cake me veshkat viçi recetë me foto Receta kuzhinë britanike
The enët recetë c photo Cake me veshkat viçi - byrek shtëpie këndshëm me veshkat mish viçi dhe mish.

recetë colcannon me foto Receta kuzhinë britanike
The enët recetë c photo colcannon - patate irlandez dhe kampion lakër, vezë dhe djathë të vështirë.

sallatë "Piccadilly" recetë me foto Receta kuzhinë britanike
The enët recetë c photo Sallatë "Piccadilly" - receta të kuzhinës angleze.

pule e pjekur dhe dumplings dhe recetë djathë me foto Receta kuzhinë britanike
The enët recetë c photo pule e pjekur dhe dumplings dhe djathë mund të duket një pjatë të vogël të komplikuar, por ndonjëherë ju mund të bëni një pushim.
1      >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës