ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

1     >>  
kategori Italian  

pappardelle me një foto të recetë italiane Kuzhina Recipes salcë perime
The enët recetë c photo pappardelle me salcë perimesh në përgatitjen është shumë e thjeshtë.

patate Gnocchi me domate recetë salcë me fotot e italiane Kuzhina Receta
The enët recetë c photo patate Gnocchi me salcë domate - një recetë e kuzhinës italiane.

Polenta me karkaleca dhe kërpudha recetë me një foto të italiane Kuzhina Receta
The enët recetë c photo Polenta me prawns dhe kërpudha - gjellë kombëtare të kuzhinës italiane me një recetë.

Pizza "Margarita" recetë me një foto të italiane Kuzhina Receta
The enët recetë c photo Pizza "Margarita" - gjellë italiane, pica emëruar në nder të Margaret të Savojës, përbërës kryesor i këtij pica toppings - domate .

Lasagna me një foto të Italian Cuisine Recipes Bolognese recetë salcë
The enët recetë c photo Lasagna me salcë Bolognese - receta e kuzhinës italiane, lasagna mund të jetë peshk, perime dhe mish.

recetë Orzotto derri me një foto të italiane Kuzhina Receta
The enët recetë c photo Orzotto derri orzotto con maiale - receta e kuzhinës italiane, e cila është bërë nga elb perla dhe derri.

recetë kafe latte me një foto të italiane Kuzhina Receta
The enët recetë c photo Kafe Latte - recetë pije për kuzhinë italiane, emri i saj do të thotë kafe me qumësht.




1      >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës