ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

1     >>  
kategori Kuzhinë Uzbek  

Uram, të ziera recetë dip me një foto kuzhinë uzbeke
The enët recetë c photo Uram, styles çmim i parë - Recipe enët e gatimit të kuzhinës uzbeke, URAMA, styles çmim i parë - ky dru zjarri Uzbek, prerë në shirita dhe coiled në një listë .

Kuzhinë Recipes Uzbek
Kuzhina Uzbek është e mbushur me histori dhe recetave unike të pjatave kombëtare.

recetë sallatë "styles Chimchik" me foto kuzhina uzbeke
The enët recetë c photo Sallatë "Chimchik styles" - një recetë e kuzhinë kombëtare uzbeke.

Një supë e trashë me recetë miletit me foto kuzhinë uzbeke
The enët recetë c photo Një supë e trashë me meli - recetë e kuzhinës uzbeke, përgatitur supë e qengjit të ligët ose viçi .

Khanum recetë me foto kuzhina uzbeke
The enët recetë c photo Khanum - receta e kuzhinës uzbeke, rrotullon mund të jenë të përgatitur jo vetëm perimet, por edhe mishin .

Sallatë "Guliston" recetë me foto kuzhina uzbeke
The enët recetë c photo Sallatë "Guliston" - recetë enët uzbekë, sallatë përfshin shumë të ndryshme, në shikim të parë të jenë produkte të kombinuara, por sallatë të merrni një shije shumë interesante dhe e papritur e shijshme .

Sallatë me recetë mish me foto kuzhinë uzbeke
The enët recetë c photo origjinale dhe shumë e thjeshtë Recetë Sallatë me mish kuqe dhe prej qepëve, një pjatë të kuzhinës uzbeke.
1      >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës