ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

1     >>  
kategori kuzhinë amerikan  

American recetë misri tavë me foto kuzhinë Recipes amerikan
The enët recetë c photo tavë misri American - receta kuzhina amerikane për casseroles shkojnë çdo djathë të vështirë .

Lemon recetë tortë me foto kuzhinë Recipes amerikan
The enët recetë c photo Byrek me limon - receta për kuzhinën amerikane.

donuts amerikane Donuts recetë Recipes me fotot e kuzhinës amerikane
The enët recetë c photo donuts amerikane Donuts - recetë për kuzhinën amerikane, ajrit dhe donuts shijshme, nga të cilat ju nuk mund të refuzojë .

recetë Meat Loaf me foto kuzhinë Recipes amerikan
The enët recetë c photo Meat Loaf - recetë për kuzhinë Amerikane, kjo bukë është bërë e mishit të përziera, mish derri dhe viçi .

Supë pule me bizele dhe mollë recetë Recipes me fotot e kuzhinës amerikane
The enët recetë c photo Supë pule me bizele dhe mollë - një recetë të veçantë, por e shijshme për supë SHBA .

Makarona dhe djathë recetë me foto kuzhinë Recipes amerikan
The enët recetë c photo Makarona me djathë - një nga recetat më të njohura në Amerikë.

Cake "Desert Devil" Recipes recetë me fotot e kuzhinës amerikane
The enët recetë c photo cake "ëmbëlsirë djalli" - recetë për kuzhinë Amerikane, para ëmbëlsirë kështu që nuk mund të qëndrojë askush, madje as djalli Ingedienty kupë djalli Dessert Bitter Chocolate - 150 g sheqer - 190 g Qumësht - 225 ml Vezë - 3 cope.
1      >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës