ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

1     >>  
kategori Kuzhina armen  

Pea recetë arra me foto kuzhinë armen
The enët recetë c photo arra bizelesh në Armenia bërë nga bizele të tilla si chickpeas - ajo i jep këtë gjellë një shije të pasur dhe interesante.

recetë supë "Krchik" me foto kuzhinë armen
The enët recetë c photo supë "Krchik" - receta e kuzhinës së parë armen, supë gatuar me lakër turshi dhe pak si një supë .

Aris recetë me foto kuzhinë armen
The enët recetë c photo Aris - receta e kuzhinës armen, gjellë mund të mos jetë shumë festive, por shumë të shijshme dhe të kënaqshme .

Sallatë patate dhe recetë krem ​​kosi me kuzhinë foto armen
The enët recetë c photo sallatë me patate dhe salcë kosi - gatim kuzhinë recetë armene, sallatë është shumë e thjeshtë, por në të njëjtën kohë shumë e shijshme .

Lagmadzho receta me kuzhinë foto armen
The enët recetë c photo Lagmadzho - gjellë, receta e cila u shfaq në kuzhinë e armene në sajë të emigrantëve, të cilët ishin kthyer në atdheun e tyre nga Turqia .

Shakar-Lochum recetë me foto kuzhinë armen
The enët recetë c photo Shakar-Lochum - enët recetë e kuzhinë armen, gjalpë me pluhur sheqeri vzobetsya më të mirë, por ju mund të zëvendësojnë sheqer pluhur Përbërësit Shakar-Lochum Butter - 200 gram sheqer pluhur - 150 g qumësht - 150 ml sode - një majë e shafran - një majë e miell - 500 g sheqer pluhur për fshirje e pluhurit Recipe Shakar-Lochum Për të bërë Receta Kuzhina Armenian Shakar-Lochum , bluaj gjalpë zbutur, shtoni sheqer dhe mundi me një shpatull.

Armenisht recetë Pilaf me foto kuzhinë armen
The enët recetë c photo pilaf Armenisht është shumë interesante dhe e veçantë për t`u përgatitur.
1      >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës