ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

kategori Ayzerbaydzhanskaya kuzhinë  

recetë shekerbura me fotografi Kuzhina Azerbaijani
The enët recetë c photo shekerbura - enët recetë e kuzhinë Azerbajxhanit, ëmbëlsira e brumë me një mbushje arre-sheqerit.

recetë Churek me fotografi Kuzhina Azerbaijani
The enët recetë c photo Churek - enët recetë e kuzhinë Azerbajxhanit, buka para pjekjes ju mund të spërkat me fara lulekuqe apo farat e susamit dhe piqem në Azerbajxhan churek në tendyre .

Seker recetë churek me fotografi Kuzhina Azerbaijani
The enët recetë c photo Seker churek - biskota Kuzhina recetë Azerbaijani.

patate të skuqura me recetë mëlçisë me fotografi Kuzhina Azerbaijani
The enët recetë c photo patate të skuqura me mëlçinë - enët recetë e kuzhinë Azerbajxhanit, në sajë të patate të para-pjekur janë copëtuar .

recetë Dovga me fotografi Kuzhina Azerbaijani
The enët recetë c photo Dovga - gjellë kombëtare të kuzhinës azerbajxhanas.

Skewers e recetë qengji me foto Kuzhina Azerbaijani
The enët recetë c photo Skewers e qengjit - një pjatë tradicionale Azerbaijan.
      

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës