ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

<<     1   2   3   4   5     >>  


patate Gnocchi me domate recetë salcë me fotot e italiane Kuzhina Receta
The enët recetë c photo patate Gnocchi me salcë domate - një recetë e kuzhinës italiane.

Anglisht Pancakes recetë me foto Receta kuzhinë britanike
The enët recetë c photo pancakes Anglisht - Kuzhina britanike.

dumplings me recetë hudhër me fotografi Recipes Kuzhina ukrainas
The enët recetë c photo dumplings me hudhër janë Kuzhinë Ukrainës, dhe shpesh ka shërbyer për borscht.

Truffles me recetë arra Recipes me fotot e kuzhinës greke
The enët recetë c photo Truffles me arra - recetë për kuzhinën greke, truffles formë mund jo vetëm të rrokulliset në arra, por në çokollatë integruar.

Pasta en - ëmbël recetë bathë paste Recipes me fotot e kuzhinës japoneze
The enët recetë c photo Sweet Bean paste një - receta të kuzhinës japoneze, nga kjo Bean paste përgatitur mbushje për ëmbëlsira të Mochi, u përhap në dolli dhe kështu me radhë.

Uram, të ziera recetë dip me një foto kuzhinë uzbeke
The enët recetë c photo Uram, styles çmim i parë - Recipe enët e gatimit të kuzhinës uzbeke, URAMA, styles çmim i parë - ky dru zjarri Uzbek, prerë në shirita dhe coiled në një listë .

recetë shekerbura me fotografi Kuzhina Azerbaijani
The enët recetë c photo shekerbura - enët recetë e kuzhinë Azerbajxhanit, ëmbëlsira e brumë me një mbushje arre-sheqerit.
<<      1   2   3   4   5       >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës