ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

<<     1   2   3   4   5   6     >>  


Boxty në një recetë pjekje me foto Receta kuzhinë britanike
The enët recetë c photo Boxty në një tigan - një recetë e kuzhinë Irish tilla Boxty quajtur edhe Boxty kokërr.

lakër recetë marinuar me foto Recipes Kuzhina ukrainas
The enët recetë c photo lakër Red marinuar - receta e kuzhinës Ukrainës, kjo lakër mund të jetë i mbështjellë në banka, dhe është e mundur për të mbuluar dhe të lënë kapron ruajtur në të ftohtë .

Figura në receta indiane Recipes me fotot e kuzhinës indiane
The enët recetë c photo Figura në Indi është bazë për enët shumë.

Kuzhinë Recipes Uzbek
Kuzhina Uzbek është e mbushur me histori dhe recetave unike të pjatave kombëtare.

recetë Churek me fotografi Kuzhina Azerbaijani
The enët recetë c photo Churek - enët recetë e kuzhinë Azerbajxhanit, buka para pjekjes ju mund të spërkat me fara lulekuqe apo farat e susamit dhe piqem në Azerbajxhan churek në tendyre .

salcice me Recipes me fotot e gjermane recetë enët djathë
The enët recetë c photo salcice me djathë - receta e pjatave gjermanë, salcice më të mirë për të marrë një të hollë dhe rreth 10-15 cm në gjatësi .

recetë croquembouche croquembouche Recipes me fotot e kuzhinës franceze
The enët recetë c photo croquembouche croquembouche - një recetë French dessert, i cili është i mbledhur në formën e një membranë e profiteroles mbushura dhe vulosur me salcë karamel ose ëmbël.
<<      1   2   3   4   5   6       >>         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës