ru uk en-us co uk en-us am zu zh-tw af sq ar zh-cn yo yi cy vi uz ur tr th te ta tg sv sw su es so sl sk si st sr ro pa pt pl fa no ne my mn mr mi mt ml ms mg mk lt lv la lo ko km kk kn jw ja it ga id ig is hu hmn hi iw ha ht gu el de ka gl fr fi tl et eo nl da cs hr ny ceb ca bg bs bn be eu az hy fy haw ku ky lb ps sm gd sn sd xh

<<     38   39   40   41  


Gyuvech recetë oriz me foto receta kuzhina bullgare
The enët recetë c photo Gyuvech me oriz - recetë bullgar kuzhinë, oriz me perime, pjekur në furrë me shtimin e kos dhe vezë .

recetë Sabayon me një foto të italiane Kuzhina Receta
The enët recetë c photo Sabayon - recetë e shijshme ëmbëlsirë e kuzhinës italiane, Sabayon është shumë e thjeshtë për t`u përgatitur, dhe ajo merr vetëm 20 minuta.
<<      38   39   40   41         

Vendi është një koleksion privat i materialeve dhe është një informative amator dhe burimeve arsimore. Të gjitha informacionet e marra nga burimet publike. Administrata nuk zbatohet për autorësinë e materialeve të përdorura. Të gjitha të drejtat i përkasin pronarëve të tyre përkatës